Telefonista / Telefonistka

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní mzda + odměny + benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní pozice umožňuje velmi zajímavý start do pracovního života např. pro absolventy, kteří chtějí být kvalitně zaškolení, chtějí se naučit lépe komunikovat, pracovat v příjemném kolektivu a mít možnost dobře skloubit svůj pracovní a osobní život.
Výhodou je, že budete mít k dispozici velké portfolio v řádech miliónů klientů a budete se tedy starat a pečovat o tyto stávající klienty (nikoliv zakoupené databáze). Budete v denním kontaktu s klienty, poskytovat rady a pomoc po telefonu. Nabízené produkty jsou moderní a můžete je klientům nabízet dle jejich životní situace, ve které se nyní nachází.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Kvalitní zaškolení nejenom při nástupu do zaměstnání
- Jistou finanční odměnu v podobě fixní mzdy
- Kariérní postup na seniornějších pozice – např. na vedoucího týmu, či školitele
- Cafeterie
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů volna navíc
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Možnost pracovat na Home Office
- Firemní akce a soutěže

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Pro našeho klienta, významnou společnost s dlouholetou tradicí a silnou sítí vlastních klientů hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozice:
OPERÁTOR CALL CENTRA – aktivní, nebo pasivní linka

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Alespoň základní znalost práce s PC
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Ochotu učit se novým věcem
- A zbytek Vás naučíme…

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3706894  Datum zveřejnění: 1.7.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Fixní mzda + odměny + benefity