Customer Quality Engineer / Inženýr zákaznické kvality

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba 8D reportů a využití nástrojů kvality pro řešení reklamací
• Příprava na zákaznické audity
• Práce s technickou dokumentací
• Podpora náběhu nových projektů
• Komunikace se zahraničním zákazníkem
• Spolupráce na aktualizaci a sestavení kontrolních plánů
• Spolupráce se zákaznickým a výrobním týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Širokou škálu benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, příspěvky na sportovní a volnočasové aktivity, zvýhodněné tarify, doprava firemními autobusy apod.)
• Možnosti profesního růstu včetně zahraničních stáží (Německo, Kanada…)
• Odborné a jazykové vzdělávání
• Flexibilní pracovní dobu
• 13. plat
• Podíl na zisku společnosti
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na dopravu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost, držící prestižní ocenění nejlepších zaměstnavatelů na světě, s tržbami v řádech miliard eur, působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá kolegu na otevřenou pracovní pozici:

Společnost vyrábí automobilové komponenty pro nejznámější automobilové značky světa (jako např. Mercedes, BMW, Volvo, Škoda apod.) Má vlastní vývoj a zákaznické týmy. Z hlediska obratu a počtu zaměstnanců je jednou z největších společností působících na severní Moravě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Má zkušenosti na obdobné pozici
• Budě vzdělaný v oboru strojírenství, nebo vzdělaný technickém směru
• Hovoří komunikativně anglicky (znalost německého jazyka výhodou)
• Znalost metod kvality (FMEA, 8D, APQP…)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3739185  Datum zveřejnění: 14.8.2019