Elektroinženýr (pohovory Online)

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsícFixní mzda + odměny + benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš klient je světový dodavatel v automobilovém průmyslu. Setkáte se zde se zákazníky jako např. VW, Volvo, Land Rover, nebo BMW. Výrobní závod se zaměřuje na výrobu komponentů do automobilů jako např. autorádia, multimediální systémy, ovládací panely klimatizací atp. Samozřejmostí je nejnovější technologické vybavení výroby, možnost osobního i profesního růstu.

V současné době obsazujeme několik elektroinženýrských pozic. Setkáte se zde např. s výstavbou automatických testovacích zařízení, vytváření a zlepšování procesů na výrobních zařízeních, nebo tvorbou elektro konceptů potřebných pro výstavbu zařízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Možnost profesního růstu
- Podpora vzdělávání (interní i externí vzdělávání, jazykové vzdělávání)
- 5 týdnů dovolené
- MultiSport karta
- Balíček benefit plus
- Stravenky (v hodně více než 130 Kč)
- Slevové nabídky u mobilních operátorů
- Příspěvky a bonusy
- Firemní on-line lékařské poradenství
- A další…

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, předního dodavatele v oblasti automobilového průmyslu hledáme vhodné kolegy/kolegyně na pracovní pozice v oblasti elektrotechniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
- Zkušenosti z obdobných pozic
- Znalost programovacího jazyka – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3890367  Datum zveřejnění: 11.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc