Financial Controller

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Čestlice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava týdenní prognózy peněžních toků
• Spolupráce na měsíčních finančních výkazech a klíčových ukazatelích výkonnosti a jejich včasné zadávání do konsolidačního systému skupiny
• Vypracování podrobných analýz a jejich prezentace TOP managementu
• Podpora procesu ročního rozpočtování
• Poskytování ad hoc analýz a zpráv
• Reagování na dotazy týmů FP&A a controllingu skupiny
• Vymáhání obchodních pohledávek
• Kontrola dat
• Spolupráce na zlepšování ERP
• Podpora a zálohování finančního manažera

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost uplatnění vlastních nápadů
• Možnost osobního a profesního růstu
• Mentoring od finančního manažera
• Flexibilní pracovní doba
• Kurzy na Seduo.cz
• Pravidelné teambuildingy
• Notebook, telefon
• Smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vodohospodářství, dodávka tepla

Mezinárodní společnost poskytující řešení pitného režimu pro B2B sektor.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Praxe na pozici/v oblasti

Finanční controlling

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4343750  Datum zveřejnění: 1.6.2022