Obchodní zástupce

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní složka + osobní bonus + obchodní bonus + roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní prodej portfolia produktů a služeb ve svěřeném regionu
• Vedení obchodních jednání s klienty
• Zpracování individuálních nabídek dle potřeb zákazníka
• Spolupráce na marketingových aktivitách
• Pravidelný reporting, účast na teamových poradách
Požadujeme:
• Příjemné a profesionální vystupování
• Praxe na pozici obchodního zástupce alespoň 1 rok
• Silná orientace na potřeby zákazníka
• Spolehlivost, samostatnost a flexibilita
• Znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost uplatnění vlastních nápadů
• Možnost osobního a profesního růstu
• Příjemné pracovní prostředí ve společnosti s rodinnou atmosférou
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Flexibilní pracovní doba
• Osobní automobil i k soukromým účelům
• Notebook, telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Vodohospodářství, dodávka tepla

Mezinárodní společnost poskytující řešení pitného režimu pro B2B sektor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4343758  Datum zveřejnění: 1.6.2022