Pracovník oddělení podpory partnerů

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zodpovídání dotazů našich partnerů skrze emaily a telefonáty a proaktivní řešení jejich požadavků.
• Ověřování informací v interních systémech a v systémech finančních institucí.
• Spolupráce na vylepšování procesů.
• Po zapracování budete mít možnost podílet se na projektech napříč společností.
• Budete-li mít chuť, můžete časem také sám školit partnery v rámci našich informačních systémů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci pod manažerem, který v týmu sám působil, než ho převzal. Má tudíž pro všechny její radosti i strasti nejen pochopení, ale zvládne ti také v čemkoli dobře poradit.
• Přímý podíl na projektech, které pomáhají našim klientům v každodenním životě.
• Smlouvu na dobu neurčitou.
• Po dostatečném zapracování možnost home officu.
• Zaměstnancům nabízíme standardní balíček benefitů jako je týden dovolené navíc, sick days, stravenky, Flexi Passy, kurzy angličtiny, dotovaná Multisport karta, firemní sleva na nákup elektroniky, zvýhodněný rodinný tarif na volání/data atd.
• Dog-friendly office, rádi uvítáme i tvého čtyřnohého kamaráda.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Pro našeho klienta, významnou českou společnost, lídra ve svém oboru hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: PRACOVNÍK ODDĚLENÍ PODPORY PARTNERŮ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Mnohem důležitější než to, jak se orientujete ve světě financí, je pro nás způsob, jakým uvažujete a do jaké míry jsi proaktivní v hledání řešení – se vším ostatním ti rádi pomůžeme.
• Budete hlavním kontaktem pro naše partnery, proto je nezbytné abyste měl/a velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné pro-klientské vystupování.
• Často pracujeme s citlivými a důležitými daty klientů, bez vyšší míry pečlivosti a zodpovědnosti se u nás tudíž také neobejdete.
• Jsme hodně sehraný tým, který si pomáhá, určitě vás v tom tedy nenecháme plavat. Do budoucna byste ale měl/a být schopna pracovat nejen v týmu, ale také samostatně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců