Administrativní pracovník - pracovník back office

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Fixní mzda + variabilní složka + benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Na začátku projdete intenzivním školením ohledně různých typů smluv (investiční, pojistné, penzijní smlouvy atp.)
- Evidence dat o smlouvách a klientech do interních systémů.
- V případě nedostatku přes interní systém našeho finančního poradce upozornit a srozumitelně vysvětlit požadavek na opravu daného dokumentu.
- Řešit emaily, dotazy z našeho zákaznického centra.
- Po zapracování se budete aktivně podílet na zaškolování nováčků v týmu na pravidla kontrol sjednaných smluv a dokumentů. Předávání znalostí nováčkům, kontrola po nováčkovi, jak smlouvy do systému zadal a poskytování pravidelné zpětné vazby. Jinými slovy, 50% kontroly smluv a jejich evidence a 50% pomoc se zaškolováním nováčků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Smlouvu na dobu neurčitou.
- Dovolenou 25 dní + sick days.
- Stravenky v hodnotě 100 Kč.
- Flexi pasy.
- Dotovanou Multisport kartu.
- Akce pro zaměstnance.
- Občerstvení na pracovišti.
- Dopravní dostupnost u metra „C“ Pankrác / „Budějovická“.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Pro našeho klienta, významnou českou společnost, lídra ve svém oboru hledáme nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Zájem naučit se mnoho nových informací, schopnost tyto informace následně předávat dál novým kolegům.
- 1 rok praxe v oblasti administrativy.
- Pečlivost, asertivita, dobré komunikační dovednosti.
- Psaní všemi 10, schopnost naučit se pracovat s interními systémy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4361710  Datum zveřejnění: 22.6.2022