Manažer e-shopu

TANATECH, s.r.o.

Místo práce
Velké Meziříčí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícdle výkonu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Správa a odpovědnost za webový portál www.provleky.cz - sekce příslušenství a díly
● Zodpovědnost za nově vznikající jazykové mutace pro získávání nových zákazníků
● Komunikace se zákazníky ohledně dostupnosti zboží, nabídky aj.
● Řízení objednávek, splupráce s kolegy ze skladu a fakturace
● Zodpovědnost za nové produkty na e-shopu

Zaměstnanecké výhody, benefity

● Dobré platové ohodnocení dle výsledků.
● Služební telefon i k soukromému použití
● Zaškolení samozřejmostí
● Samostatnou, zajímavou a odpovědnou práci v oblasti online prodeje
● Možnost profesního růstu
● Možnost částečné home office
● Stravenkový paušál

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● Min. SŠ vzdělání s maturitou
● Orientace na výsledek
● Spolehlivost a pečlivost, odpovědnost, ochotu učit se
● Systematičnost, odolnost vůči stresu
● Znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
● Organizační talent, znalost práce na PC, schopnost učit se, flexibilitu
● Výbornou schopnost komunikace se zákazníky a dodavateli
● Předchozí obchodní praxe výhodou - není podmínka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dynamicky rostoucí rodinná firma. Největší importér přívěsů do ČR. Výhradní dovoz značek Martz, Lider, Tomplan, Eduard, Unikol, Derubis. Provozovatel e-shopu www.provleky.cz

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4368705  Datum zveřejnění: 28.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc