HR manažér

TARGET Executive Search

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novovytvorená pozícia HR manažér v rámci úspešnej a rýchlo sa rozvíjajúce IT spoločnosti v slovenskom vlastníctve. Výborná príležitosť pre skúseného, tvorivého a dobre zorganizovaného odborníka/čku na ľudské zdroje, ktorý/á sa zameria na zavedenia HR procesov a systémov, nastavenie stratégie v oblasti HR a ďalší rozvoj kolegov. Hlavnou úlohou HR manažéra bude prichádzať s iniciatívami a riešeniami, od začiatku nastaviť fungovanie ľudských zdrojov vo všetkých oblastiach tak, aby zodpovedalo typu spoločnosti, ktorá sa zameriava na vývoj mobilných aplikácií a zároveň podporilo veľmi priateľskú atmosféru vo firme.

Náplň práce:
- Návrh a zavedenie HR stratégie
- Vedenie výberových konaní a on-boardingového procesu pre nových zamestnancov
- Nastavenie systému vzdelávania pre zamestnancov a manažment spoločnosti
- Zavedenie hodnotiaceho systému
- Plánovanie personálnych nákladov a spracovanie reportov a štatistík týkajúcich sa HR
- Prehodnotenie a nastavenie systému odmeňovanie a benefitov
- Pracovno- právna agenda a zabezpečenie súladu s platnou právnou legislatívou
- Vytvorenie organizačné štruktúry
- Poskytovanie poradenstva manažmentu spoločnosti v oblasti HR

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je úspešná a rýchlo sa rozvíjajúca slovenská IT spoločnosť, ktorá je globálnym lídrom vo vývoji mobilných riešení pre firemný sektor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Kľúčové kompetencie:
- 7+ rokov relevantných pracovných skúseností v oblasti HR (HR Business Partner, HR Generalist v štruktúrovanej spoločnosti so zavedenými HR procesmi alebo HR Manager v menšej procesne riadenej firme)
- Pracovné skúsenosti ideálne so sektoru IT/telco, ale nie je to podmienkou
- Komplexná znalosť HR problematiky
- Proaktívny prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, lojalita
- Veľmi dobré komunikačné schopnosti
- Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3270469  Datum zveřejnění: 19.12.2017