TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
[email protected]

Chief Commercial Officer

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Člen úzkeho vedenia potravinárskej spoločnosti bude zodpovedný za vypracovanie a plnenie komerčnej stratégie za účelom rastu firmy na Slovensku a v okolitých krajinách. Hľadáme skúseného komerčného riaditeľa so skúsenosťami v koncepčnom riadení obchodu a marketingu v sektore FMCG, ktorý sa stotožní s misiou spoločnosti, vie definovať víziu, priniesť inovácie v oblasti obchodu, marketingu a orientuje sa na výsledok.

Zodpovedá za:
• Vypracovanie, implementácia a plnenie sortimentných, cenových a distribučných stratégií naprieč všetkými trhmi
• Zodpovednosť za rast a ziskovosť jednotlivých trhov, segmentov a kľúčových zákazníkov
• Rokovania a uzatváranie zmlúv s medzinárodnými kľúčovými zákazníkmi a distribučnými partnermi, akvizícia nových medzinárodných zákazníkov a obchodných partnerov
• Vedenie a podpora obchodných riaditeľov na jednotlivých trhoch, definovanie komerčných cieľov, monitoring ich plnenia a príprava reportov
• Realizácia a analýza prieskumov trhu, interných a externých dát, identifikácia nových komerčných príležitostí
• Vypracovanie, implementácia a plnenie marketingovej a komunikačnej stratégie s cieľom budovania značky a lojality spotrebiteľov
• Hľadanie medzier na trhu, navrhovanie produktových inovácií na základe znalosti trendov a požiadaviek na trhu, spolupráca na ich vývoji s oddelením vývoja
• Vedenie a rozvoj marketingového tímu
• Transformácia, optimalizácia a zvyšovanie kvality výstupov oddelenia zákazníckeho servisu
• Zodpovednosť za rozvoj a ziskovosť gastro konceptu
• Aktívna spolupráca s ostatnými úsekmi naprieč spoločnosťou

Požiadavky:

• 10+ rokov skúseností v oblasti medzinárodného obchodu a marketingu, ideálne v FMCG
• Skúsenosti s vedením ľudí, schopnosť motivovať a budovať silné tímy
• Zanietenosť a orientácia na výsledok
• Plynulá angličtina, iné jazyky výhodou
• Ochota cestovať
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3500 brutto, Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Naším klientom je úspešná rodinná spoločnosť strednej veľkosti, ktorá si vybudovala na slovenskom trhu významné miesto a postupne expanduje na okolité trhy. Misiou firmy je prinášať riešenia pre zdravý životný štýl.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Humor in business makes the difference

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
Ventúrska 14
811 01 Bratislava

Tel.: +421254411617
E-mail: poslať životopis
ID: 3466763   Datum zveřejnění: 6.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3500 brutto, Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.