TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
[email protected]

Key Account Manager CEE

Miesto práce
Poľsko, Chorvátsko, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, ktorým je výrobca priemyselných výrobkov vysokej kvality (netkané textílie) hľadáme skúseného a motivovaného kandidáta na pozíciu manažéra kľúčových zákazníkov, ktorý sa bude venovať B2B predaju pre klientov vo výrobnom sektore (predovšetkým výroba stavebných materiálov). Výrobky spoločnosti sú súčasťou kompozitných materiálov, ktorých využitie sa vo svete neustále zvyšuje. Spoločnosť má v svojom odvetí vedúce postavenie na všetkých kľúčových trhoch, na Slovensku patrí medzi najväčších zamestnávateľom v regióne.

Zodpovednosť:

• Manažér predaja je zodpovedný za starostlivosť a udržiavanie kľúčových zákazníkov, ale aj za P&L a rozvoj nových obchodných príležitosti v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a v krajinách bývalej Juhoslávie
• Plánovanie predaja, nastavovanie cieľov a účasť na rokovaniach
• Sledovanie trhu a trhových príležitosti, konkurencie a trendy v priemysle
• Identifikovanie nových možnosti aplikácie produktov a podpora vývoja produktov
• Úzka spolupráca s ďalšími regionálnymi obchodnými manažérmi, dodávateľským reťazcom spoločnosti, zákazníckym servisom a výrobou

Požiadavky na kandidáta:

• 10+ rokov pracovných skúseností, z toho aspoň 5+ rokov skúseností v medzinárodnom prostredí B2B (Sales Manager, Key Account Manager) v technickom sektore, ideálne vo výrobnej spoločnosti
• Skúsenosti s technickým predajom v medzinárodne pôsobiacej spoločnosti je podmienkou
• Univerzitné vzdelanie v oblasti techniky, ekonómie, obchodu, prípadne iné vzdelanie a porovnateľná kvalifikácia získaná v pracovnom procese
• Proaktívny, zodpovedný (schopný zdieľať informácie a spolupracovať s manažérom a tímom , pomenúva prípadné problémy, rešpektuje názory iných)
• Reprezentatívne vystupovanie, vynikajúca písomná a verbálna komunikácia, interpersonálne a analytické schopnosti
• Výborná znalosť angličtiny; znalosť nemčiny je veľkou výhodou

Možnosti, ktoré prináša táto pozícia:

• Zaujímavá pozícia v úspešnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
• Flexibilné a profesionálne pracovné prostredie, kde je každý zamestnanec oceňovaný
• Individuálne zlepšovanie a nepretržitý rozvoj zručností a schopnosti
• Investície do svojich zamestnancov je kľúčovou súčasťou filozofie spoločnosti
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3000 brutto, údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti.
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Výrobca priemyselných výrobkov, medzinárodná spoločnosť.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Humor in business makes the difference

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
Ventúrska 14
811 01 Bratislava

Tel.: +421254411617
E-mail: poslať životopis
ID: 3486417   Datum zveřejnění: 6.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3000 brutto, údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti.