Target Market Manager – Sales Manager

TARGET Executive Search

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 – 130 000 CZK měsíčně/brutto fix + bonusy (údaj o základní mzdě je pouze orientační, finální fixní mzda je odvislá od předchozích pracovních zkušeností kandidáta)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
• zodpovědnost za dosažení prodejních cílů divize úspěšným řízením prodejního týmu
• nastavení cílů, koučování a sledování výkonu pěti obchodních zástupců
• navržení a implementace strategických obchodních plánů s cílem rozšířit zákaznickou základnu společnosti a zajistit její silnou přítomnost na ČR trhu, aktivní akvizice vhodných klientů v rámci Industry divize (automobilový a loďařský průmysl, montáž autobusů, nákladních automobilů a železničních vozidel, výroba sendvičových panelů atp.)
• prosazování politiky kvalitních a dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
• vytváření rozpočtu, reportů a prognóz pro management společnosti

Informace o náboru

Společnost nabízí:
• zázemí silné a stabilní zahraniční společnosti globálního působení, zastoupení v téměř stovce zemí po celém světě
• zajímavé mzdové ohodnocení odvislé od předchozích zkušeností, 13. plat a roční bonus
• možnost pracovat z Prahy či Brna, flexibilní pracovní doba
• služební vůz i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Našim klientem je etablovaná globální společnost s předním postavením v oblasti vývoje a výroby stavební a průmyslové chemie.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• úspěšná předchozí zkušenost na pozici manažer prodeje, silný obchodní smysl
• schopnost řídit prodejní procesy od prvotního plánu až k uzavření obchodního jednání
• zkušenost s vedením, mentoringem, rozvojem a motivací týmu obchodních zástupců
• prokazatelná oborová znalost v oblasti průmyslu / chemie, ideálně průmyslové chemie
• silné prezentační a komunikační dovednosti, dynamická osobnost, orientace na výsledek
• velmi dobrá znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Medzinarodna konzultacna spolocnost zamerana na oblast Executive Search

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3486794  Datum zveřejnění: 6.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90 000 – 130 000 CZK měsíčně/brutto fix + bonusy (údaj o základní mzdě je pouze orientační, finální fixní mzda je odvislá od předchozích pracovních zkušeností kandidáta)