TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
[email protected]

Obchodno technický manažér - priemyselné mazivá

Slovensko, Česko, Slovenská republika, Česká republika (Práca vyžaduje cestovanie)
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovednosť za predaj a technické poradenstvo kvalitných produktov – priemyselných mazív, ktoré nie sú iba katalógové, ale spoločnosť dokáže vyvíjať produkty i priamo podľa požiadaviek klienta. Spoločnosť je silne orientovaná na zákazníka a kladie dôraz na kvalitu produktov, ako aj poskytovanie technického poradenstva.

• Komplexná starostlivosť (udržuje a rozvíja obchodné vzťahy) u existujúcich a perspektívnych zákazníkov na Slovensku – automobilový a priemyselný sektor.
• Zodpovedá za prípravu cenových ponúk a zodpovedá za predajné aktivity v rôznych segmentoch trhu s kľúčovými zákazníkmi.
• Vyjednáva s klientmi o rôznych technických vylepšeniach a vývojových otázkach, podieľa sa na výbere priemyselných produktov, dizajne a skúškach s OEM.
• Aktívne spolupracuje s ostatnými oddeleniami v rámci firmy.

Požiadavky:

• Min. 3-ročná prax v oblasti B2B predaja technických produktov a riešení. (Sales Engineer, Sales manažér, Obchodno-technický reprezentant, ktorý má skúsenosti s B2B predajom priemyselných mazív, priemyselnej chémie, technických zariadení, komponentov pre priemysel)
• Technické vzdelanie výhodou. Ideálny kandidát má veľmi dobré technické vedomosti (napríklad z oblasti strojárstva, chémie, hutníctva, atď.) získané pri štúdiu, alebo v praxi.
• Slovenský jazyk ako materinský jazyk a veľmi dobrá angličtina sú povinné, nemčina výhodou.
• Orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie.
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.
• Schopnosť predávať prémiové produkty.
• Spoľahlivosť, lojalita a pracovná stabilita.
• Flexibilita a ochota učiť sa, dobrý časový manažment.
• Kandidát bude pracovať na home - office s možnosťou využívať firemnú kanceláriu.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2500 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába pokrokové produkty – mazivá, hlavne pre automobilový a priemyselný sektor. Spoločnosť má výrobu a vývojové centrum v Nemecku, a bola založená v roku 1936, na Slovensku funguje od roku 2010. Tím v rámci regiónu CEE tvoria profesionáli v odbore, ktorí majú skúsenosti z nadnárodných korporácií a veľmi si vážia, že pracujú v menšej, rodinnej firme, v ktorej vládne priateľská atmosféra založená na profesionalite a vzájomnej dôvere. („Nerobíme reporty pre reporty“.)

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Humor in business makes the difference

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
Ventúrska 14
811 01 Bratislava

Tel.: +421254411617
E-mail: poslať životopis
ID: 3540727   Datum zveřejnění: 16.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2500 EUR. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta a bola v súlade s politikou odmeňovania spoločnosti, ktorá sa riadi pravidlami spravodlivosti a trhu.