TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
[email protected]

Manažér oddelenia vývoja SW

Miesto práce
Košický kraj, Slovensko
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pozícia vhodná pre IT manažéra, ktorý má skúsenosti so zastrešením vývoja sw aplikácií , prípadne vývoja aj prevádzky sw aplikácií, či už na strane klienta alebo na strane dodávateľa riešení. Zameria sa predovšetkým na zabezpečenie konštruktívnej spolupráce medzi biznisom a sw tímom (business analytici, technickí analytici, kóderi) tak, aby boli požiadavky biznisu transformované efektívne do vývojových projektov a požadované aplikácie boli doručené včas a v požadovanej kvalite.

Náplň práce:

Riadenie životného cyklu SW aplikácií (JAVA architektúra). Analýza požiadaviek interného zákazníka, návrh architektúry riešení, implementácia, zmeny existujúcich aplikácií, testovanie, realizácia IT podpory aplikácií, spolupráca s externými dodávateľmi. Priame manažérske aj odborné riadenie tímu business analytikov, technických analytikov a vývojárov.

• Konzultácie a spolupráca s vlastníkmi business procesov, formulovanie požiadaviek na vývoj/zmenu aplikácií v súlade s plánovaným rozpočtom
• Príprava, testovanie a implementácia riešení v požadovanom čase a kvalite s využitím princípov projektového manažmentu
• Aplikácia agilných metód vývoja a implementácie SW
• Manažment ľudských zdrojov, plánovanie kapacít vzhľadom na bežiace a plánované projekty (vedenie tímu 20tich kolegov)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3000+ EUR základná mzda; rokovanie o plate bude prebiehať s klientom, uvedená úroveň je orientačná
Termín nástupu
03.03.2019
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
V prípade, že spĺňate požiadavky a máte záujem o túto pozíciu, prosíme zaslať váš životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2018 (ostáva ešte 9 dní)
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Medzinárodná spoločnosť v sektore výroby a služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
• 3+ rokov skúseností v obdobnej manažérskej pozícii, či už na strane klienta alebo na strane dodávateľa SW riešení
• Znalosti prostredia JAVA výhodou
• Znalosť agilných metód vývoja a implementácie SW
• Projektové riadenie, komunikácia s biznisom, koordinácia práce
• Skúsenosti s rozvojom a hodnotením tímu (stanovenie KPIs, hodnotenie kolegov, rozvojové programy)
• Pragmatický, systematický, výborný v komunikácii a organizácii práce
• Dobrá znalosť angličtiny

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Humor in business makes the difference

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Adresa
Ventúrska 14
811 01 Bratislava

Tel.: +421254411617
E-mail: poslať životopis
ID: 3545679   Datum zveřejnění: 23.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3000+ EUR základná mzda; rokovanie o plate bude prebiehať s klientom, uvedená úroveň je orientačná