Riaditeľ fleetového predaja

TARGET Executive Search

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celková zodpovednosť za oddelenie operatívneho lízingu, teda za stratégiu, obchodné výsledky, ako aj vedenie tímu kolegov. Udržiavanie vzťahov s kľúčovými klientmi a s kľúčovými obchodnými partnermi. Rozvoj obchodu, získavanie nových partnerov, príprava modelov spolupráce. Pozícia reportuje konateľovi spoločnosti. Našim klientom je vedúca lízingová spoločnosť.

Zodpovednosť:

• Vedenie oddelenia operatívneho lízingu a zodpovednosť za jeho dennodenný efektívny chod;
• Určenie stratégie, smerovania a taktiky obchodu na národnej úrovni. Príprava business plánu a budgetu.
• Identifikácia potrieb a budovanie vzťahov s kľúčovými klientami; vyjednávanie zmlúv a obchodných podmienok;
• Vyjednávanie a budovanie vzťahov s kľúčovými partnermi (importéri, poisťovne, servisy, asistenčné služby a podobne);
• Vyhľadávanie obchodných príležitostí;
• Vedenie a motivácia tímu, stanovenie KPIs, monitoring;
• Reporting a príprava forecastov;
• Analýza trhových trendov, vyhodnocovanie konkurencie (nové produkty a služby);
• Participácia na vnútro-firemných projektoch zameraných na optimalizáciu procesov;
• Spolupráca so zahraničnými pobočkami, účasť na konferenciách ohľadom medzinárodného fleetu;

Informácie o mzde

3000+ EUR Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti a kompetencie.

V prípade, že máte o danú pozíciu záujem a spĺňate uvedené požiadavky, prosíme zaslať váš životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Vedúca medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požiadavky:

• 5 + rokov relevantnej obchodnej praxe v oblasti operatívneho lízingu, fleet sales je nutnosťou
• Znalosť problematiky operatívneho lízingu, vybudované vzťahy s kľúčovými partnermi (importéri, poisťovne, servisy, asistenčné služby);
• Skúsenosť s riadením tímu kolegov;
• Vysoká dynamika, flexibilita, pozitívny prístup, schopnosť motivovať tím kolegov a podnietiť rast predaja;
• Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti;
• Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni.

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Recruiting Top Talent in CEE – 20th anniversary in Slovakia

Trusted Leaders Wanted!

Rozhovor s Headhunterkou

Happy 22nd Birthday TARGET!

Can Central and Eastern European Management Compete?

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Headhunting na Slovensku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Zelená 2
811 01 Bratislava

ID: 3637541   Datum zveřejnění: 5.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   3000+ EUR Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna základná mzda bude dohodnutá tak, aby bola motivačná pre vybratého kandidáta vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti a kompetencie.