Senior R&D Manager

TARGET Executive Search

Miesto práce
Trnavský kraj, Slovensko
3 500 EUR/mesiac3.500, - EUR brutto / mesiac (konečná výška odmeny bude predmetom diskusie počas výberového konania a bude závisieť od seniority daného kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre manažéra z oblasti engineeringu alebo R&D v rámci strojárskeho, elektrotechnického alebo automotive sektora. Zverený R&D tím sa venuje prepájaniu modulov, ktoré sú vyvíjané jednak na Slovensku, ale tiež v iných R&D centrách korporácie vo svete. Úspešný kandidát bude spolu s tímom kolegov zastrešovať R&D projekty a bude fungovať ako komunikačný a eskalačný článok voči zvyšku firmy. Hľadáme manažéra, ktorý má nielen relevantné technické skúsenosti, ale predovšetkým dokáže byť prirodzeným lídrom, ktorého silného stránkou je podpora a rozvoj kolegov.

Zodpovednosť:

• Plánovanie a realizácia vývoja produktov podľa schváleného biznis plánu (špecifiká značky, kvalita, náklady, uvedenie na trh, atď.)
• Definícia a vytvorenie platformy pre štandardizáciu (produkty, komponenty)
• Rozvoj technologickej bázy pre vývoj produktov a komponentov
• Podpora spolupráce s externými inštitúciami a univerzitami
• Dôraz na priebežný odborný a osobnostný rast kolegov a ich motiváciu
• Vytvorenie inovatívneho prostredia (continuous improvement)
• Budovanie partnerstiev s dodávateľmi, vyhľadávanie nových a ich kvalifikácia

Požiadavky:

• 7+ rokov pracovných skúseností
• Skúsenosť v rámci engineeringu, vývoja produktov alebo technológií
(Engineering Manager/ Supervisor, Head of R&D team, Launch alebo Project Manager a podobne)
• Znalosť HVAC sektora, technológií, zákazníkov a dodávateľov výhodou
• Vedenie tímu
• Skúsenosť s prácou a spôsobom reportovania v rámci medzinárodnej skupiny
• Zorganizovaný, presný, spoľahlivý; výborné riadiace a koordinačné schopnosti
• Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka
• Technické vzdelanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3825229  Datum zveřejnění: 5.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac