Zvárač

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zváranie kovov v súlade s technickou dokumentáciou,-zváranie nákladných vagónov a ich podzostáv, zváranie podvozkov a zváranie oceľových konštrukcií,-používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedať za ich správne nastavenie a používanie,-dodržiavať technické postupy a programy zvárania.

Spoločnosť v rámci starostlivosti o zdravie zamestnancov a ich stabilizáciu ponúka:-práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,-dovolenková a vianočná odmena,-preplácanie nadčasov,-zabezpečené stravovanie pre zamestnancov vo výdajniach stravy priamo v areáli spoločnosti,-poskytujeme pracovné odevy a ich čistenie a opravu zdarma,-doplnkové dôchodkové sporenie,-poukážky na relax 2x do roka,-vstup do fitness za 10% cenu,-spoločnosť organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia,-spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredné obdobné

Minimálna kvalifikácia podľa EN ISO 9606-1 135P BW FM1 S s10 PA ss nb. Certifikát- Osvedčenie o skúške zvárača zároveň musí obsahovať aj skúšku 135 P FW FM1 S t10 PB ml.Čítanie výkresovej dokumentácie – podmienkou.Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3291418  Datum zveřejnění: 22.1.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.