Vŕtar

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko
Od 3,57€/Nhod. do 5,8€/Nhod.+ prémie, bonusy, odmeny a príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý ovláda čítanie výkresovej dokumentácie a má základné znalosti zo strojárskych výrobných technológií.

Pracovná náplň pozostáva z:

  • Vŕtania, vyvrtávania a rezania závitov,
  • opracovávania polovýrobkov pomocou vyvrtávania s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených odchýlok podľa technického výkresu.

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • odmeny pri výročiach,dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrátročne,akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš,Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí,
  • referral program až do 500€.
  • Informácie o výberovom konaní

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity

  • Čítanie výkresovej dokumentácie,
  • spoľahlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, orientácia na výsledok.
  • Inzerujúca spoločnosť

    ✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
    ✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
    ✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
    ✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
    ✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
    ✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov
    ID: 3468988  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 3,57€/Nhod. do 5,8€/Nhod.+ prémie, bonusy, odmeny a príplatky.