IT manažér

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
1800€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + prémie do 20%, bonusy 50€, vianočná a dovolenková odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie budovania komplexného podnikového informačného systému a jeho hlavných častí- ERP, PDM, PLM, APS, dochádzkového systému a podnikovej pošty.
  • Analýza potrieb pre všetky spoločnosti v skupine pre HW a SW.
  • Výber vhodnej techniky, HW a SW.
  • Realizovanie projektov v oblasti IT a zodpovedanie za vedenie rozpočtovej a zdrojovej stránky projektov.
  • Modernizácia a navrhovanie optimálnej štruktúry produktov a štandardného SW.
  • Posudzovanie dopadov nových projektov na existujúci stav ICT.
  • Zabezpečovanie koncepcie budovania ochrany dát, ich zálohovania a bezpečnosti pre prevádzku podnikového IS.
  • Koordinácia dodávateľov a riadenie oddelenia IT.
  • Zaisťovanie užívateľskej podpory systémov, podpory školení a tvorby užívateľských príručiek.

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie.
  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena.
  • Bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne.
  • Vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne.
  • Poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne.
  • Akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš.
  • Jazykové kurzy.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • VŠ vzdelanie v technikom odbore orientovanom na IT.
  • Znalosť IT technológií a aplikačného prostredia Windows serverov.
  • Min. 5 ročná manažérska skúsenosť v jednom či viacerých IT odvetviach (software, aplikácie).
  • Výborné komunikačné a riadiace schopnosti.
  • Analytické myslenie, lojalita, flexibilita.
  • Ochota vzdelávať sa.
  • Znalosť anglického jazyka- aktívne.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3544563  Datum zveřejnění: 21.11.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + prémie do 20%, bonusy 50€, vianočná a dovolenková odmena.