Technológ

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mesačne od 800,- € a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + prémie do 20%, bonus 100€, vianočná a dovolenková odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Posudzovať vhodnosť voľby technológie v oblasti delenia, obrábania a tvárnenia materiálu a zabezpečovať nápravu zistených nedostatkov.
  • Vyhodnocovať výsledky dosiahnuté v technologickom procese, zavádzať a vyhodnocovať štatistické metódy.
  • Spolupracovať pri stanovení priamych nákladov pre spracovanie ceny výrobku.
  • Vybavovať hlásenia nezhodného výrobku a riešiť príčiny nezhodných výrobkov súvisiace s technológiou výroby.
  • Navrhovať spôsob použitia resp. likvidácie nezhodného výrobku.
  • Spolupracovať pri vybavovaní reklamácie noriem spotreby času.
  • Poznať štíhlu výrobu (6σ).
  • Riešiť operatívne problémy v technologickom procese výroby.
  • Posudzovať konštrukcie výrobkov z technologického hľadiska.

  • Motivujúce finančné ohodnotenie.
  • Odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena.
  • Bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne.
  • Vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne.
  • Poukážky na regeneráciu vo výške 60€.
  • Až 500€ referral program.
  • Jazykové kurzy.
  • Športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Samostatnosť.
  • Aktívny prístup.
  • Tímovosť.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3552139  Datum zveřejnění: 3.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mesačne od 800,- € a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti) + prémie do 20%, bonus 100€, vianočná a dovolenková odmena.