Konštruktér

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mesačne od 950€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúseností)+ prémie do 20%, bonusy 50€, vianočná a dovolenková odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktér zodpovedá za samostatné riešenie vývojových a konštrukčných úloh. Tvorí zložitú projekčnú výkresovú a sprievodnú technickú dokumentáciu.

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:

  • Zodpovedať za správnosť a úplnosť dokumentov.
  • Zodpovedať za správnu aplikáciu príslušných noriem, predpisov a iných požiadaviek v dokumentácii.
  • Spolupracovať so zamestnancami technológie, výroby, kontroly a inými útvarmi v rámci realizačného tímu.
  • Vykonávať konštrukčný dozor počas prototypovej a overovacej sériovej výroby výrobku.
  • Navrhovať konštrukčné riešenia v zmysle technického zadania.

  • Dovolenková a vianočná odmena.
  • Bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne.
  • Vstup do fitka GOLEM len za 2€/mesačne.
  • Poukážky na regeneráciu vo výške 60€.
  • Až 500€ referral program.
  • Jazykové kurzy-zdarma.
  • Kultúrne, športové a spoločenské akcie pre zamestnancov a ich rodiny.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom, vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárstvo.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

  • Samostatnosť.
  • Spoľahlivosť.
  • Logické myslenie.
  • Znalosť čítania technických výkresov- podmienkou.
  • Znalosť Pro/Engineer- podmienkou.
  • Znalosť anglického/nemeckého jazyka- výhodou.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3552374  Datum zveřejnění: 3.12.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mesačne od 950€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúseností)+ prémie do 20%, bonusy 50€, vianočná a dovolenková odmena.