Natierač v kabínach

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Slovensko
Termín nástupu
Dohodou
Od 4,70€/Nhod.+ bonus za dochádzku 100€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prípravou, povrchovou úpravou a striekaním kovových výrobkov a konštrukcií? Ponúkame Vám dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti!

Natierač na tejto pozícií vykonáva prácu v otvorených alebo uzavretých kabínach.

Pracovná náplň pozostáva z:

  • povrchovej úpravy čistením a odmasťovaním plôch pred náterom,
  • prípravy materiálov- namiešanie farieb,
  • striekania vagónov, dielcov a kovových konštrukcií vysokotlakovými striekacími zariadeniami v súlade s technickými postupmi,
  • kontrola výsledných náterov, v prípade nedostatkov ich odstránenie.

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie.
  • Odmeny pri výročiach,dovolenková a vianočná odmena.
  • Bonus za dochádzku až do výšky 100 € mesačne.
  • Vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne.
  • Poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne.
  • Akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štrukturovaným životopisom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre manuálne zručného kandidáta s technickým zmýšľaním, priestorovou predstavivosťou, ochotou pracovať na zmeny a so vzdelaním v odbore maliar, lakovač/lakovník.

Požadované sú skúsenosti na pozícií maliar, lakovač- podmienkou!

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3616521  Datum zveřejnění: 15.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 4,70€/Nhod.+ bonus za dochádzku 100€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.