Inšpektor vstupnej kontroly

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mesačne od 850€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovať vstupnú kontrolu surovín, materiálov, polotovarov a ich sprievodných dokladov,
  • potvrdzovať vykonanie vstupnej kontroly akosti dodávok v IS SAP,
  • preverovať skryté chyby nakupovaných surovín, materiálov, polotovarov a ďalších komponentov, ktoré sa objavia až vo výrobnom procese,
  • vystavovať hlásenia kvality (reklamácie) na dodávateľa na chybné dodávky, prerokovať a vybavovať reklamácie,
  • zabezpečovať skúšku prvej vzorky pred spustením sériovej výroby,
  • vykonávať dodávateľské audity a kvalitatívnu prebierku materiálov, polotovarov, hotových výrobkov u dodávateľov,
  • ovládať a dodržiavať skúšobné metódy pre meranie a skúšanie pri výrobe koľajových vozidiel a oceľových konštrukcií na pridelenom úseku.

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Znalosti zo strojárskej technológie, náuke o materiáloch, oblasti materiálov,
  • spôsobilosť kontroly zváraných konštrukcií,
  • ovládanie používania štatistických metód,
  • ovládanie noriem a predpisov z oblasti vstupnej kontroly materiálov,
  • Nemecký jazyk- podmienkou,
  • Anglický jazyk- výhodou,
  • prax aspoň 2 roky.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3618116  Datum zveřejnění: 11.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mesačne od 850€ (a viac v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ dochádzkový bonus 50€, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.