Manažér PR a marketingu

TATRAVAGÓNKA a.s.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mesačne 1100€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50€ mesačne dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Koordinácia aktivít v rámci brand marketingu spoločnosti,
  • aktívna spolupráca s úsekmi spoločnosti, členmi pracovných tímov a redakčnou radou,
  • príprava a koordinácia národných a medzinárodných výstav,
  • organizačné zabezpečenie podujatí pre zamestnancov spoločnosti,
  • realizácia a spolupráca pri projektoch podporujúcich predajné aktivity spoločnosti- brand marketing,
  • zodpovednosť za prípravu a spracovanie článkov podnikového časopisu, firemnej komunikačnej stratégie, komunikačných metód a aktivít,
  • rozvoj firemnej filantrópie- selekcia, príprava, zmluvné zabezpečenie a plnenie sponzorských aktivít a darcovských zmlúv,
  • spravovanie „corporate identity“ spoločnosti (web, sociálne média, tlačové výstupy),
  • komunikácia s médiami a verejnosťou v súlade s komunikačnou stratégiou spoločnosti.

  • Odmeny pri výročiach,
  • dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu RELAX PASSY dvakrát ročne,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • akcie pre zamestnancov a ich rodiny - firemná lyžovačka, rodinný deň, Mikuláš, Vagonárske korčuľovanie a množstvo ďalších podujatí,
  • služobné motorové vozidlo, notebook a mobilný telefón.

  • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom do 7.6.2019.
  • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo.
  • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, ekonomika.

  • Výborné komunikačné, prezentačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie a časová flexibilita,
  • bezchybný písaný i hovorený prejav v slovenskom jazyku,
  • znalosť gramatiky slovenského jazyka a vynikajúce štylistické schopnosti a znalosti,
  • kreativita a schopnosť hľadať nové a inovatívne riešenia,
  • prehľad trendov v online marketingu, online komunikačných platformách, praktické skúsenosti s tvorbou textov, letákov a propagačných materiálov- výhodou,
  • znalosť MS Office (Excel, PowerPoint, Word)- pokročilá úroveň a znalosť grafických programov- výhodou,
  • aktívna znalosť anglického jazyka- podmienkou, nemecký jazyk mierne pokročilá úroveň- výhodou.

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3676366  Datum zveřejnění: 23.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Mesačne 1100€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti)+ 50€ mesačne dochádzkový bonus, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.