Řidič taxislužby v Praze - VSTUPNÍ BONUS až 10 000 Kč

Taxify Czech Republic s.r.o.

Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nové řidiče máme nyní speciální akci! Dokončete registraci v období mezi 1.6. a 30.6.2019, odjeďte týdně alespoň 25 jízd a během 4 týdnů získejte postupně 4 x 2 500 Kč pokud dokončíte registraci s místopisem anebo 4 x 1000 Kč za registraci bez místopisu.

Bolt je na trhu zavedená společnost. Provozujeme mobilní aplikaci sloužící k propojení cestujících a partnerských řidičů. Jako partnerský řidič/ka budete vozit po Praze ostatní uživatele aplikace Bolt, kteří si vás objednají. Cestující za jízdu platí buď hotově nebo skrze aplikaci. Peníze zaplacené skrze aplikaci vám zašleme každý týden na bankovní účet.

Je jen na vás, jak často a kolik hodin budete chtít jezdit. Jste sami sobě šéfem. Pokud budete chtít jezdit a přijímat objednávky, jednoduše se v aplikaci připojíte a poté se zase kdykoliv odpojíte. V Boltu vás nikdo kontrolovat nebude.

Kontaktujte nás a my vám zašleme více informací spolu s krátkým školícím materiálem. Vše probíhá z pohodlí domova elektronicky a po dokončení registrace již budete moct kdykoliv vyrazit.

Bolt. Jezděte chytře

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spojujeme cestující s nejlepšími lokálními řidiči za nejnižší ceny. Při každé Vaší jízdě s Boltem děláme vše proto, aby nebyla jen cestou, ale přinesla příjemný a pohodlný zážitek.
ID: 3683859  Datum zveřejnění: 31.5.2019