Nástrojář - zaškolíme i absolventy SŠ, 35 - 60 tisíc Kč

TE Connectivity Czech s.r.o.

Místo práce
K AMP 1293, 664 34 Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc13.plat, výkonnostní prémie, příplatky za směnnost, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, náborový příspěvek,

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava lisovacích nástrojů do výroby (broušení střižných částí, přestavby nástrojů).
Opravy dílců nástroje na základě zkušeností z výroby, ve spolupráci s výrobním mistrem a kontrolorem kvality.
Práce s výkresovou dokumentací, zápis naměřených hodnot do výrobní dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nástupní mzdu 35 000 Kč až 60 000 Kč podle vašich zkušeností
• každoroční navyšování mzdy dle hodnocení vašeho pracovního chování a pracovních výsledků
• stabilní zaměstnání s perspektivou růstu
• čisté a moderní pracovní prostředí

Z čeho se skládá nástupní mzda?
• základní mzda (od 35 000 Kč měsíčně)
• příplatky za směnnost (cca 3 000 Kč měsíčně)
• bonus za docházku a kvalitně odvedenou práci (1 500 Kč
měsíčně)
• 13. plat
• příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti až 2 500 Kč měsíčně)

A k tomu ještě přidáváme:
• 5 týdnů dovolené
• chutné jídlo v naší kantýně za pouhých 30 Kč
• příspěvek na penzijní připojištění
• MultiSport karta
• odměnu za každého zaměstnance, kterého k nám přivedete
a další bonusy, která vám rádi představíme osobně

Informace o náboru

Pracovat budete na směny 2 ranní směny 1 den volna 2 noční směny a 3 dny volna. Směnný rozvrh je stanovený na rok dopředu, vždy víte kdy budete mít volno a kdy pracovní směnu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

STROJÍRENSTVÍ, VÝROBA, ELEKTRONIKA, AUTOMOTIVE

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ technického směru je výhodou, ale není podmínkou.
Manuální zručnost a pečlivost.
Praxe v obdobné výrobě výhodou ne však podmínkou.
Pokud máte chuť učit se novým věcem vše Vás postupně naučíme.
Smysl pro zodpovědnost a samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu! Máme pro Vás práci v moderním prostředí a v současné době pořád expandujeme.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna.
Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.
ID: 4230182  Datum zveřejnění: 4.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc