Nástrojař - lisovna kovů

TE Connectivity Czech s.r.o.

Místo práce
K AMP, Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
44 000 - 52 000 Kč/měsícNáborový příspěvek 60 000 Kč základní mzda od 42 000 Kč měsíčně příplatky za směnnost (cca 2 500 Kč měsíčně) bonus za docházku a kvalitně odvedenou práci (1 500 Kč měsíčně) příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti až 2 500 Kč měsíčně) A k tomu ještě přidáváme: 5 týdnů dovolené chutné jídlo v naší kantýně za pouhých 30 Kč příspěvek na penzijní připojištění MultiSport karta odměnu za každého zaměstnance, kterého k nám přivedete a další bonusy, která vám rádi představíme osobně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava lisovacích nástrojů do výroby (broušení střižných částí, přestavby nástrojů).
Opravy dílců nástroje na základě zkušeností z výroby, ve spolupráci s výrobním mistrem a kontrolorem kvality.
Práce s výkresovou dokumentací, zápis naměřených hodnot do výrobní dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené
chutné jídlo v naší kantýně za pouhých 30 Kč
příspěvek na penzijní připojištění
MultiSport karta
odměnu za každého zaměstnance, kterého k nám přivedete
a další bonusy, která vám rádi představíme osobně

Informace o náboru

Šance také pro absolventy. Skončili jste školu a hledáte pracovní uplatnění?
Baví vás pracovat s výkresovou dokumentací? Baví vás o věcech přemýšlet a navrhovat změny? V tom případě hledáme i Vás do našeho týmu na oddělení Stamping - Lisovna kovů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ technického směru je výhodou, ale není podmínkou.
Manuální zručnost a pečlivost.
Praxe v obdobné výrobě výhodou ne však podmínkou.
Pokud máte chuť učit se novým věcem vše Vás postupně naučíme.
Smysl pro zodpovědnost a samostatnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu! Máme pro Vás práci v moderním prostředí a v současné době pořád expandujeme.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna.
Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.
ID: 4579818  Datum zveřejnění: 16.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 44 000 Kč/měsíc