Obsluha linky na povrchovou úpravu kovů

TE Connectivity Czech s.r.o.

Místo práce
K AMP, Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsícNástupní základní mzda od 34 000 Kč + PŘÍPLATKY za noční a víkendové směny cca 2 500 Kč Bonus za docházku a kvalitu 1 500 Kč měsíčně Příspěvek na dojíždění - čím dál bydlíte, tím více vám přispějeme (od 300 Kč do 2 500 Kč měsíčně)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nastavení a kontrola linky na pokovování kontaktů drahými kovy.

Vše vás naučíme bez ohledu na Vaši dosavadní praxi.
Samostatnost a rozmanitost, práce na poloautomatické lince, která Vás bude určitě bavit.
Umožňuje dlouhodobý odborný rozvoj na různých typech výroby a materiálech.
Na směně si budete navzájem pomáhat s dalšími 10 kolegy.
Ambiciózním zaměstnancům dovoluje postupně kariérně růst na vyšší pozice (seřizovač, inspektor kvality, mistr).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dojíždění - čím dál bydlíte, tím více vám přispějeme (od 300 Kč do 2 500 Kč měsíčně)
Pestré obědy a večeře s příspěvkem zaměstnavatele (výběr z 8 jídel)
5 týdnů dovolené (17 směn) a další volné dny nad rámec zákoníku práce (svatba, narození dítěte, stěhování).
Výhodné nabídky pro zaměstnance: wellness program, bankovní služby, zaměstnanecký mobilní tarif, bezplatná psychologicko-právní poradna, Multisport karta

Informace o náboru

Práce v pravidelném směnném provozu (11 hodin práce, 1 hodina přestávka), 2 ranní směny a 1 den volna, 2 noční směny a 3 dny volna. Průměrný počet směn v měsíci je 15 se stálým rozvrhem na celý rok.
Práci budete vykonávat v moderním a čistém provozu, ve stabilní mezinárodní společnosti.
Těšit se můžete na odborná školení, která Vás budou posouvat profesně stále vpřed.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Všeobecné nebo technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zájem o techniku a fungování strojů – technické vzdělání však není nutné
Manuální zručnost – nastavování linky vyžaduje šikovné ruce
Osobní odpovědnost při práci – po zaškolení budete pracovat samostatně a výsledek bude záviset hlavně na vás
Pečlivost a cit pro detail – abyste rozpoznali i drobné odchylky od požadované kvality a linku včas zastavil a seřídil
Čistý trestní rejstřík – u nás budete pracovat s drahými kovy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Proč u nás chcete pracovat?
Jsme největší světový výrobce a dodavatel konektivity v automobilovém průmyslu! Máme pro Vás práci v moderním prostředí a v současné době pořád expandujeme.
Najdete nás sedm kilometrů od Brna.
Z královopolského nádraží je to jen půlhodina autobusem nebo 10 minut autem.
Skvělá dopravní dostupnost pro Blanensko, Bystřicko, Boskovicko a Tišnovsko.
ID: 4590809  Datum zveřejnění: 31.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc