Asistent/ka společnosti

Techartstav a.s.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komplexní administrativní agenda společnosti, příprava podkladů pro účetní, evidence a archiv. dokumentů, komunikace s obch. partnery a úřady

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme hlavní pracovní poměr, přátelský kolektiv, firemní benefity.

Informace o náboru

Preferujeme zaslání profesních životopisů na: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, odpovědnost, samostatnost, organizační schopnosti, AJ, znalost účetního programu POHODA výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme technologicko stavební společnost zabývající se projekcí, dodávkami a montážemi technologických celků vybavení divadel, kulturních domů, sálů, učeben a kin v rozsahu.
Dále se zabýváme projekcí a výstavbou průmyslových a občanských staveb, inženýrských sítí, komunikací a staveb pro energetiku.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4032182  Datum zveřejnění: 11.2.2021