Servisný technik

TechnoAlpin East Europe,s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Liberecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2022
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 Kč/měsíc13 plat, odmeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vykonávate opravy snežných diel;
• opravujete chybné funkcie a poruchy snežných diel;
• zodpovedáte za uvedenie do prevádzky, inštalovanie, montáž, testovanie, obsluhovanie a údržbu snežných diel.

Zaměstnanecké výhody, benefity

automobil, telefon

Informace o náboru

Za svoju silnú pozíciu na svetovom trhu vďačíme našim spolupracovníkom. Pracujeme v rovinných hierarchiách využívajúc krátke cesty rozhodovania, a tak ponúkame našim spolupracovníkom možnosť zapojiť sa a ďalej sa rozvíjať.
Podporujeme ľudí, ktorých baví s nami rásť a zlepšovať naše produkty každý deň.
Ak sme vzbudili u vás záujem, tešíme sa na vašu žiadosť. Uprednostňujeme žiadosti online, pretože ich môžeme spracovávať rýchlejšie.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Italský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• skúsenosti v priemyselnej prevádzke;
• niekoľkoročné praktické profesijné skúsenosti v technickom odbore;
• skúsenosti s elektrotechnickými / mechanickými procesmi opracovania;
• skúsenosti s automatizačnou technikou pri inštaláciách meracích, riadiacich a regulačných zariadení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TechnoAlpin garantuje prvotriednu kvalitu snehu pre spokojných zimných športovcov na celom svete. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami je spoločnosť medzinárodným inovatívnym lídrom v oblasti technického zasnežovania a celosvetovo zamestnáva viac ako 700 ľudí.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4238274  Datum zveřejnění: 14.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc