Strojní projektant/ka, konstruktér/ka - junior

TECHNOLINE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Spořická 5441, 430 01 Chomutov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-06
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:TECHNOLINE s.r.o., IČ 25026852, http://www.technoline.cz
Pracoviště:Spořická 5441, 430 01 Chomutov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-06
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: [email protected]

Místo výkonu práce - TECHNOLINE s.r.o., Spořická č.p. 5441, 430 01 Chomutov 1

Požadujeme - minimálně SŠ/VŠ - strojního zaměření (ideálně SPŠ/VŠ strojní), místo vhodné i pro absolventy, zkušenosti z oblasti strojní konstrukce výhodou, znalost SolidWorks, Inventor apod., Auto CAD, znalosti CAM výhodou, znalost práce v MS Office, řidičský průkaz sk.B, orientace ve výkresové dokumentaci a výrobních postupech, kreativní a samostatné myšlení, odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem a flexibilita,
Preferujeme bydliště v okolí Chomutova

Nabízíme - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 13. a 14. plat a systém odměn (finanční a i nefinanční benefity), příspěvek na dovolenou

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11530330734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou