Servisní technik kamerového systému - ubytování v Praze

Technologie Hlavního města Prahy, a.s.

Místo práce
Ohradní, Michle, Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho nově vznikajícího týmu hledáme kolegu na pozici Servisní technik Městského kamerového systému.

Popis práce:
Servisní činnost v rámci MKS
Odstraňování poruch MKS
Provádění měření elektrických parametrů prvků MKS
Instalace a konfigurace kamer a aktivních prvků MKS
Evidence veškerých změn a provedených úkonů v rámci MKS
Zaznamenávání těchto změn/úkonů do interních systémů společnosti
Podávání návrhu na zlepšení/zefektivnění činnosti servisního střediska
Poskytování podkladů pro nákup materiálu a vybavení pro servisní činnost

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání, nejlépe elektrotechnického směru
Vyhláška 50/78 Sb., stačí nám §5
Není potřeba praxe – zaučíme vás
ŘP skupiny B
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení
Možnost podílet se na budování nové firmy
Možnost uplatnit vlastní zkušenosti a nastavit osvědčené procesy
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti)
Pracoviště na Praze 4 – Michle
Pro mimopražské nabízíme možnost užívání zařízeného služebního bytu za zvýhodněných podmínek v atraktivní lokalitě Prahy 6

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií.
Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na téměř 160 zaměstnanců, poruchovost veřejného osvětlení se výrazně snížila a otevřeli jsme jedno z nejmodernějších dispečerských středisek v této zemi. A co nás čeká v letech dalších? Směřujeme k modernizaci a obnově veřejného osvětlení, je před námi další výzva v podobě správy kamerového systému či správy úsekového měření rychlosti.
Poslání a mise firmy je zkvalitňovat život v Praze. Díky nám je život v Praze pohodlnější a bezpečnější.
Připoj se k nám na projektech smartifikace Prahy.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3674019  Datum zveřejnění: 21.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc