ICT specialista

Technologie Hlavního města Prahy, a.s.

Místo práce
Praha 7, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme „zapáleného“ a šikovného kolegu na pozici ICT specialista. Pojďte s námi modernizovat město!
Popis práce:
• ICT podpora uživatelů - centrála a dvě pobočky
• Správa sítí, PC, tiskáren
• Zakládání a administrace nových uživatelů
• Správa stávajících účtů
• Údržba a nákup SW a HW
• Spolupráce ve tříčlenném týmu, vedení seniorním IT kolegou
• Držení pohotovostí – podpora dispečerského pracoviště

Požadavky:
• Praxe v oboru
• Zkušenost s denní podporou uživatelů a řešením jejich požadavků
• Administrace HW (PC, tiskárny, síťové prvky apod.)
• Administrace SW na koncových stanicích (Windows, MS Office apod.)
• Administrace LAN vč. VPN a internetové konektivity
• Administrace firemních SW licencí
• Spolupráce na strategickém rozvoji IT
• Zálohování dat
• ŘP sk. B

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost podílet se na zajímavých projektech pro Prahu
• Možnost uplatnění vlastních zkušeností
• Pružnou pracovní dobu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Stabilní zaměstnání
• Přátelský a sympatický kolektiv
• Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, cafetérie na čerpání dalších benefitů, sick days)
• Pracoviště v moderní budově na Praze 7 se zahrádkou k relaxaci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Historie firmy se začala psát v dubnu 2018, kdy jsme převzali správu, provoz a údržbu veřejného osvětlení v Praze a s tím souvisejících technologií.
Za krátkou, ale dynamickou dobu působení se nám podařilo spoustu věcí. Z původních pár nadšenců jsme se rozrostli na téměř 160 zaměstnanců, poruchovost veřejného osvětlení se výrazně snížila a otevřeli jsme jedno z nejmodernějších dispečerských středisek v této zemi. A co nás čeká v letech dalších? Směřujeme k modernizaci a obnově veřejného osvětlení, je před námi další výzva v podobě správy kamerového systému či správy úsekového měření rychlosti.
Poslání a mise firmy je zkvalitňovat život v Praze. Díky nám je život v Praze pohodlnější a bezpečnější.
Připoj se k nám na projektech smartifikace Prahy.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3937623  Datum zveřejnění: 14.7.2020