Specialista kvality - Lipovka

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Lipovka, Rychnov nad Kněžnou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajišťování procesů odstraňování nedostatků v oblasti kvality.
Povedete změnová a odchylková řízení v oblasti vzorkování.
Budete koordinovat hodnocení nakupovaných dílů a jejich dodavatelů a provádět u nich procesní audity.
Budete se podílet na přípravě a zavádění nových výrobků do sériové výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
* možnost profesního rozvoje
* moderní pracovní prostředí
* Odměnu 10.000,- Kč po zkušební době, další odměna 10.000,- Kč po uplynutí půl roku pracovního poměru
* 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, stravenky a další benefity
* místo pracoviště Lipovka

Informace o náboru

Pro tuto pozici jsou třeba znalosti a zkušenosti z oblasti kvality.

Velkou výhodou pro Vás bude zkušenost z oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 3477809  Datum zveřejnění: 24.8.2018