Specialista nákupu

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Dobrovice, Dobrovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmínky (brutto)
40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajišťování a organizování výběrových a poptávkových řízení
- Součinnost při výběru vhodného dodavatele podle řady kritérií
- Komunikace s dodavateli a vyjednávání o cenách a dalších podmínkách v českém i anglickém jazyce
- Projektové řízení nákupů ve spolupráci s projektovým týmem
- Sledování tržních trendů, vývoje cen a konkurence
- Vyhledávání nových příležitostí
- Uzavírání kupních smluv a kontrola jejich správnosti
- Komunikace s projektovým týmem, prodejním a oddělením kontrolingu
- Spolupráce s firemním právníkem
- Zajištění správných nákupních cen v našich systémech
- Vyřizování nákupních objednávek
- Vyřizování reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástupní mzda 40 000 Kč, po zkušební době 45 000 Kč
- Bonusový systém do výše 10 %
- Nástupní bonus ve výši 25 000 Kč
- Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, sport, wellness, zdraví, mateřské školky...)
- Tenisové kurty, plavecký bazén, lístky na hokejové a fotbalová utkání zdarma k dispozici
- Jazykové kurzy a další kontinuální na míru šité vzdělávání po ukončení zkušební doby

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy

Vzdělání v oboru

ekonomický směr

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Absolvent magisterského či inženýrského studia ekonomického směru
- Pozice je vhodná i pro absolventa (vše potřebné naučíme)
- Velice dobrá znalost anglického jazyka jak v mluveném, tak písemném projevu (B2 a výše)
- Znalost německého jazyka výhodou
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Znalost práce s MS Office (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
- Ochota učit se, dále se vzdělávat
- Týmový hráč
- Extrovertní přístup k životu
- Řidičský průkaz typu B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 3483453  Datum zveřejnění: 3.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000