Technik pro vývoj podvozku

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
dle praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vydávání, projednávání a sledování stavu schválení změn a odchylek
Zapracování a kontrola technické dokumentace dle schválených změn a odchylek do vývojových systémů (např. KVS, kusovník, TI-syncro….)
Podpora při vystavení změn a odchylek v systému AVON na jednotlivé komponenty náprav a řízení
Kontrola a sledování provázanosti jednotlivých změn a odchylek v dané oblasti
Projednávání daných změn a odchylek rámci ostatních oblastí Škoda (např. nákup, kvalita, logistika) a v rámci útvarů platformového vývojce VW WOB
Sledování průběhu schvalování jednotlivých změn a odchylek vydaných jak ve ŠA tak i platformových změn a odchylek v oblasti náprav a řízení. Pravidelná aktualizace reportu o stavu schvalování změn a odchylek a termínových dopadech v jednotlivých projektech
Spolupráce a komunikace s koncernovým vývojem VW v oblasti změn a ochylek za nápravy a řízení
Kontrola změn a stavu kusovníku a KVS na základě vydaných změn
Tvorba podkladů pro Škoda grémia
Podpora při tvorbě a ukládaní technické dokum

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příjemné pracovní prostředí
Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
Jazykové kurzy
5 týdnů dovolené
Možnost profesního rozvoje

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost a vlastní iniciativa, aktivní a flexibilní přístup, samostatnost
Znalost procesů Škoda Auto
Základní znalost práce s PC
Znalost práce v systému KVS, AVON a TI syncro výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 3523418  Datum zveřejnění: 24.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností