Administrativní pracovník / ekonom

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Březen 2019
Mzdové podmínky (brutto)
dle praxe a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zápis a integrace odhadů vývojových nákladů dle požadavků jednotlivých odborných skupin pro odd.vývoje podvozku – EPF
- Zápis investičních požadavků jednotlivých oddělení do aplikace TAS-NP
- Vystavování a kontrola rozpisek v systému SMART dle systému TESOP
- Vystavování a kontrola objednacích návrhů v systému EBP sledování a kontrola schvalovacího procesu
- Vystavování návrhů zadání pro potřeby objednacích návrhů v EBP
- Vystavování interních objednávek práce dle zadaných požadavků
- Vytváření grafů, tabulek a PowerPointových prezentací dle zadaných požadavků
- Kontrola otevírání a uzavírání zakázek
- Kontrola hodin v systému TESOP
- Zakládání a evidence faktur včetně zajištění podpisů od jednotlivých objednatelů
- Administrativa
- Evidence a archivace dokladů
- Zpracování přehledu čerpání režijních nákladů v EPF

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivační mzdu dle praxe a zkušeností
- Firemní benefity (stravenky, jazykové kurzy,5 týdnů dovolené)
- HPP
- Práci v moderním a dynamicky se rozvíjejícím prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

ekonomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Základní znalost práce s počítačem
- Ekonomické vzdělání – orientace v ekonomických a technických tématech
- Znalost MS Oficce – Škoda standard – nadstandardní znalost MS Excel + Powerpoint, Word
- Znalost práce v SAP
- Organizační schopnosti
- Schopnost komunikace v německém jazyce , anglický jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 3593094  Datum zveřejnění: 4.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle praxe a zkušeností