IT pracovník - Podpora datových a analytických projektů v logistice

TECHPORA EU s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
nástup dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zpracování, analýza a vizualizace dat pro management a další uživatele
* Využívání existujících nástrojů a metod datové analýzy za účelem řešení problémů a interpretace dat
* Hodnocení a prezentace ekonomických přínosů plynoucích ze změn implementovaných na základě podnětů pokročilé datové analýzy
* Analýza současných řešení a identifikace jejich slabých míst
* Podpora při zajištění implementace nových projektů
* Metodická podpora
* Vypracování odborných řešení
* Předávání závazných odborných stanovisek vůči projektům
* Posouzení vyvinutého odborného řešení
* Testování nových funkcionalit
* Zadávání dat do systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

* HPP
* Firemní benefity (stravenkový paušál, jazykové kurzy,5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění)
* Práci v moderním a dynamicky se rozvíjejícím prostředí
* Možnost profesního rozvoje
* Mzda dle zkušeností a praxe

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Odborná kvalifikace v oblasti technickoekonomické
* Zkušenosti z oblasti datové analytiky
* Schopnost porozumět datům v širším kontextu byznysu
* Schopnost identifikovat potenciální přínosy plynoucí ze znalosti a využití dat při řízení byznysu
* Schopnosti identifikování případných chyb a nesrovnalostí v datech
* Schopnost poskytování služby v prostředí logistických systémů výhodou
* Podmínka zajištění obchodní komunikace v českém jazyce
* Schopnost komunikace také v německém jazyce nebo anglickém jazyce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytování odborné služby pro projekty v automobilovém a strojírenském oboru dle zadání zákazníka.
ID: 4024909  Datum zveřejnění: 25.1.2021