Zvárač CO2 / TIG

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
460 Euro týždenne / 40 hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zákazníkov v Holandsku hľadáme zváračov (CO2, TIG). Certifikáty sú nie vždy potrebné (v závislosti od druhu práce). Vlastné auto je výhodou. Nutná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni.

Holandská pracovná zmluva.
Odvody hradené v krajine výkonu práce.
Dobré ubytovacie podmienky.
Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
Možná práca na turnusy.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti ako zvárač CO2 a/alebo TIG.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Techwork s.r.o.
Cementárenská cesta 16
974 01 Banská Bystrica
PONUKA PRÁCE
  1. CNC operátor   otevřít v novém okně
    15.11.2018, Techwork s. r. o.
    Holandsko
  2. Zlieváreň - zlievač/jadrár/všeobecný pracovník   otevřít v novém okně
    7.11.2018, Techwork s. r. o.
    Holandsko
  3. Potrubár / Inštalatér    otevřít v novém okně
    23.10.2018, Techwork s. r. o.
    Holandsko
ID: 2858265   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   460 Euro týždenne / 40 hod. netto