Automechanik

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1650 - 1800,- EUR/ mesačne netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre niekoľkých zákazníkov (jedným z nich je aj svetoznáma spoločnosť vyrábajúca elektromobily) hľadáme automechanikov. Prax v odbore automechanik min. 3 roky, nutná znalosť a praktické skúsenosti so zariadeniami určenými na testovanie a diagnostiku vozidiel a takisto nutná znalosť práce s bežným a hydraulickým náradím pre automechanikov. Zákazník hľadá kandidátov, ktorý vedia pracovať samostatne ale aj v tíme. Ich práca je kvalitná a daná úloha urobená na 110%. Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, výhodou je ovládanie aj holandského jazyka.
Kandidáti so skúsenosťami v oblasti auto klampiarčiny, prípravára pred lakovním a auto lakovníka sú taktiež vítaní. Výhodou je skúsenosť práce s Microsoft Office a skúsenosť s najnovšími technológiami akými sú Cromax, Glasurit, Du-pont. Od kandidáta vyžadujeme kvalitu a samostatnú prácu. Jedná sa o pozíciu kumulovanú s pozíciou automechanika.

- Holandská pracovná zmluva
- Dobré ubytovanie
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Zaujímavá práca v modernej spoločnosti
- Uvedená mzda je bez príplatkov za zmennosť
- Možnosť kariérneho rastu

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našimi zákazníkmi je niekoľko klientov, jedným z nich je aj renomovaná automobilová spoločnosť vyrábajúca elektromobily.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vzdelanie v odbore automechanik/mechanik
- Niekoľkoročná prax
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Vodičský preukaz skupiny B

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3291829  Datum zveřejnění: 22.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1650 - 1800,- EUR/ mesačne netto