CNC operátor

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12,34 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka v Holandsku hľadáme pracovníkov na obsluhu CNC strojov. Ide len o obsluhu stroja, bez programovania a nastavovania. Nie sú potrebné predchádzajúce skúsenosti s CNC, stačia technické zručnosti. Práca na smeny (najskôr dve, potom tri).

- zabezpečené ubytovanie
- holandská pracovná zmluva
- práca na turnusy

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárenská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s obsluhou CNC stroja nie sú podmienkou. Stačia iné technické zručnosti.
Ochota získávať nové skúsenosti a znalosti.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3991025  Datum zveřejnění: 23.10.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,34 EUR/hod.