Seřizovač / přestavbová četa / nástrojař

TECNOCAP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
67, 378 53 Střížovice, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (72335)

Pracoviště a kontakty

Firma:TECNOCAP s.r.o., IČ 28127561
Pracoviště:Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Doprava do zaměstnání z J. Hradce a Nové Bystřice
Ubytování, možnost ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mezinárodní skupina Tecnocap se sídlem v Itálii působí v oboru výroby obalových materiálů pro potravinářský průmysl. Pro výrobní závod ve Střížovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici seřizovač.
Popis práce:
- obsluha výrobní linky
- průběžná kontrola správného výrobního procesu
- pravidelné provádění kontrol a údržby strojů
- vedení záznamů o výkonu a údržbě linky
Požadavky:
- střední odborné vzdělání s výučním listem, ve strojním oboru VÝHODOU
- praxe na obdobné pozici výhodou
- dobrý zdravotní stav (třísměnný provoz, práce v riziku hluku)
Nabízíme:
- práci v třísměnném provozu
- jistotu stabilního zaměstnání
- 13. plat
- týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
- závodní stravování - oběd, večeře za 22 Kč
- dopravu z J. Hradce zdarma
- firemní benefity
Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete Váš životopis k rukám ing. Lukáše Chládka, na adresu: [email protected]. Připojte prosím Váš souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů, dali jsme přednost jiným uchazečům.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 8356640793

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou