Podpora obchodního týmu - práce z domu

Telefonická komunikace s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme fér a tak říkáme rovnou - spolupráce s námi je primárně o telefonické komunikaci s našimi klienty.

Nebudeme Ti tu psát, co “požadujeme”, co “nabízíme”.... prostě a jednoduše:

- Jsme kolegové, které baví, co dělají #delamcomebavi (Nejsme Call centrum)

- Hledáme kolegu, parťáka, srdcaře, kterého baví komunikace. A ta po telefonu obzvlášť! :-)

- Hledáme dobrého člověka & spolehlivého parťáka, který - stejně jako my - vloží do projektu kus svého a svou energií navodí během hovoru skvělou atmosféru.

- Vybíráme projekty tak, aby tě bavily a byla pro tebe hračka o nich mluvit. (Nevytváříme složité “call scripty”)

- Nezáleží, jestli jsi na MD/RD, student/ka VŠ nebo někdo, kdo si chce v dnešní době přivydělat smysluplnou prací - důležité je pro nás nadšení - se vším ostatním Ti už pomůžeme :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Pracujeme primárně z domova - můžeš tak být z druhé strany republiky

- Pracujeme za fix + bonusy

- Pracujeme od pondělí do pátku, ale pracovní dobu si každý z nás rozvrhne sám - ctíme tvůj volný čas, rodinu, koníčky...

Pokud nás chceš poznat ještě víc, mrkni na www.telefonickakomunikace.cz nebo rovnou na naše náborové video https://youtu.be/3sFmX0vjRl4?si=JF_nncOI3Qby9u-H.

U nás je to o lidech. A my to víme. Pracujeme s těmi, kterým věříme. Pracujeme s těmi, v které věříme.

Na TEBE - nového kolegu se těší Claudie, David, Jaruška, Nela, Marianka, Anička, Martina,... prostě celý TelKom tým!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Oceníme Tvou zkušenost s navoláváním, s cold cally, z telemarketingu, z callcenter, ale i pokud zvládáš různé situace a umíš reagovat na to, co Ti kdo říká. Stačí napsat něco o sobě, proč to tak máš a proč to chceš změnit. A společně vymyslíme co dál :).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Telefonická komunikace. Jsme tým lidí, kteří se spojili, aby ukázali, že jdou věci dělat jinak.

Žijeme krédem “Dělám, co mě baví”.

Našim klientům, mezi něž patří jak start-up projekty, tak velké nadnárodní společnosti poskytujeme služby v oblasti telefonické komunikace a to nejčastěji v podobě podpory obchodního či marketingového oddělení.

Pracujeme s těmi, kterým věříme. Pracujeme s těmi, v které věříme.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4280519  Datum zveřejnění: 20.9.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc