Jedinečná šance - život, po jakém toužíš! Telefonní operátor

Teleperformance Hellas

Místo práce
Atény, Řecko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svět technologií a smartphonů hledá #tebe! Pokud je tvoj jazyk český, víš, jak vyřešit problémy s tvim smartphonem a jsi připraven žít a pracovat v krásných Aténach,
PŘIPRAV SE proto že PŘIJÍMÁME!
Spolupracujeme s firmami Microsoft, Audi, Volkswagenem, máme znalosti, rozšiřujeme se a nyní prijimame talentovanych Čechů pro jednu z největších technologických společností na světě! Pomáháme ambiciózním talentům při přestěhování do Atén, poskytující pokročilé výhody a ubytování, + plat, díky němuž si užiješ v Řecku Jedinečné zážitky!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Trénink s nejmodernější technologií (3 týdny)
- Úžasné moderní pracovní prostředí
- Výjimečný plat a bonusy
- Kompletní pomoc při přemístění (letenka a hotel / pomoc s ubytováním)

Potřebujeme:
- Vynikající znalosti českého a anglického jazyka
- Připravenost na rychlé prostředí
- Znalost technologie (není vyžadován žádný stupeň)
- Dobré komunikační schopnosti

Náš tým pro nábor zaměstnanců v Aténách bude rád diskutovat o všech podrobnostech s potenciálními talenty. To je tva šance spojit skvělou pracovní příležitost se slunečním životem Řecka. Neztrácej to!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TELEPERFORMANCE GREECE:

Meet Greece in the most wonderful time of the year and join our Company! Are you a fluent Czech or Slovak speaker looking for new opportunities? This is your chance not only to become a member of our big multicultural family but also to discover the beauties of Greece.

Some words about us:

Teleperformance Greece is a modern & multinational company based in Athens, employing over 8.200 people from all over the world, supporting more than 140 markets in 36 languages.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3580186  Datum zveřejnění: 16.1.2019