Obsluha VZV vozíku

Tenza cast, a.s.

Místo práce
Mírová 2, Adamov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
6-7/2018
Mzdové podmínky (brutto)
Nástupní mzda od 110 Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha VZV, manipulace s materiálem a zbožím ve skladu, vychystávání zboží, nakládka a vykládka materiálu a zboží.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a praní pracovních oděvů, výhodný firemní telefonní tarif, firemní akce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Platný průkaz obsluhy manipulačního vozíku, pracovní morálka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TENZA cast, a.s. je jedním z největších výrobců zinkových odlitků v ČR. Výrobky dodáváme především do automobilového, spotřebního, elektrotechnického a nábytkářského průmyslu. Exportujeme do Německa, Francie, Polska, Slovenska, ale i do vzdálenějších destinací (Mexiko, USA, Brazílie, Čína).
ID: 3398708  Datum zveřejnění: 23.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nástupní mzda od 110 Kč/h