Skladník v realizaci projektu TZB

Tereza Popriková

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.5.2022
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsícMzda je individuální dle dohody a dle pracovního poměru.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste komunikativní a máte organizační schopnosti?
Hledáte práci s pracovní dobou dle dohody, nebo od 8 do 15 hod? Máte zkušenosti ze stavebního prostředí?

Staňte se skladníkem pro oblast realizace projektu

ZAPOTŘEBÍ JE:
- praxe ve stavební činnosti
- pečlivost a organizační schopnosti

OSTATNÍ PŘEDPOKLADY:
- bezúhonnost
- orientace v TZB (chlazení, vytápění, či vzduchotechnika) - velkou výhodou
- přijmutí hmotné zodpovědnosti za svěřený materiál - dle domluvy
- komunikační schopnost
- ŘP sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
- převzetí a naskladnění materiálu
- komunikace s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

FIRMA VÁM UMOŽNÍ:
- finanční ohodnocení dle dohody
- možnost plného, či zkráceného pracovního úvazku
- mobilní telefon, notebook
- příspěvky na stravování a penzijní připojištění
- bohatý benefitní program spojený s péčí o zdraví zaměstnanců v oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání, či cestování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost zaměřená na finální technické zabezpečení budov.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technickém, stavebním

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Skladník, montážník, montér, přípravář

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Externí konzultant pro pozice v oblasti staveb, průmyslové výroby a inženýringu.
ID: 4130087  Datum zveřejnění: 13.4.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc