Vodič kamiónu

Terravia, s.r.o.

Maďarsko, Rakúsko, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
990 - 3 100 EUR/mesiacpríjem 100 Eur / deň, výplata vždy v dohodnutom výplatnom termíne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava tovaru podľa pokynov disponentov na území Európy
práca v režime 24/45 (45-hod. odpočinok doma)
možnosť práce v turnuse 3+1

príjem 100 Eur / deň
1000 Eur - odmena pri pracovnom jubileu 10 rokov
preplatenie ADR kurzu v plnej výške
príplatok na KKV vo výške 50 %
moderný vozový park (max. 3-ročné vozidlá značky Scania a Volvo)
k dispozícií máte oddychovú miestnosť a sociálne zariadenie, sprchy, pračky, kuchynka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotná a psychologická spôsobilosť na výkon práce vodiča
- digitachografová karta
- kvalifikačná karta vodiča
- vodičský preukaz skupín C,E

Spoločnosť Terravia, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998. Medzinárodnú prepravu tovaru vykonáva v rámci krajín Európskej únie a na základe povolení CEMT aj v krajinách mimo EU ako napr. Srbsko a Ukrajina. Spoločnosť disponuje moderným vozovým parkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4493780  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 990 EUR/mesiac