Pracovník obchodního provozu (HM Česká Třebová) - prodavač

Místo práce
Česká Třebová
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU ÚSEK (HM Česká Třebová)

Pro hypermarket Tesco Česká Třebová hledáme na úsek pultového prodeje a pekárny nové kolegy:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • doplňování a aktivní prodej zboží
  • zajištění poskytování prvotřídního zákaznického servisu
  • poskytování aktuálních informací o nabídce produktů a služeb
  • kontrola kvality zboží
  • dodržování předpisů, procedur a kvality služeb poskytovaných zákazníkům
  • podpora manažera prodejny při plnění stanovených prodejních cílů

POŽADUJEME:

- min. vyučení
- dobré komunikační schopnosti
- silné prodejní dovednosti
- zaměření na zákazníka
- základní znalost nabízených produktů

NABÍZÍME:

  • možnost pracovního růstu
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • firemní benefity

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 3431104  Datum zveřejnění: 25.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.