Technický/á specialista/ka podpory aplikací

Tesco Stores ČR a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V ČEM JE PRÁCE V TÝMU IT SPECIÁLNÍ?
Tesco Technology tým zajišťuje návrh, vývoj, implementaci a provoz IT systémů a služeb pro region střední Evropy (CE), který zahrnuje Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko i další země, kde Tesco působí. Ve střední Evropě se staráme o 2 datová centra, 8 centrálních kanceláří, 11 distribučních center, více jak 1 300 obchodů a 45 000 kolegů. Úzce spolupracujeme s CE business týmem a s globálními aplikačními a technologickými týmy ve Velké Británii a Indii. Provozujeme na středoevropské poměry velmi rozsáhlé IT, podporujeme inovace a používáme nejmodernější technologie, bez kterých se dnes moderní obchodní řetězec neobejde.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE:
Hledáme technicky zaměřeného/nou kolegu/yni v oblasti relačních databází, který/á rád/a v práci propojí dlouhá bádání v našich systémech spolu s přímou komunikací s uživateli.
Pokud právě přemýšlíš, jak vypadá takový den Specialisty/ky technické podpory, čti dál.

 • Poskytuješ technickou a funkční podporu pro aplikace, se kterými pracují především kolegové z finančního oddělení. Ti se na tebe obracejí, abys v našich systémech našel/la řešení pro jejich požadavky. Primárně jde o vyřešení identifikovaného problému, ale může docházet i k návrhům pro vylepšení IT systémů či postupů.
 • Koordinuješ řešení mezi jednotlivými technickými týmy (především týmy z ČR a Indie) a koncovými uživateli.
 • Spolupracuješ na IT aplikačních projektech, které mají přímý či nepřímý dopad na tým Financí.
 • Pracuješ na drobném vývoji používaných systémů.

CO UMÍŠ A MÁŠ ZA SEBOU:
 • Zaujmeš nás, pokud máš alespoň nějakou pracovní zkušenost s relačními databázemi, nejlépe Oracle nebo Microsoft SQL (tvorba základních dotazů).
 • Budeš řešitelem problémů a lidem se nevyhneš, proto očekáváme analytické myšlení a pozitivní přístup k časté komunikaci s koncovými uživateli. Nesmíš se ale bát angličtiny, ta je nedílnou součástí!
 • Pokud máš alespoň základní uživatelské znalosti Unix/Linux, a rozumíš kódu (Unix skript, C, apod.), máš bod navíc. Není to ale podmínkou!
 • Jsi samostatný/á a zodpovědný/á, ale jistou podporu ti určitě poskytneme.
 • Jsi ochotný/á držet pohotovost na telefonu. Ta je ale předem naplánovaná.

BUDEŠ U NÁS PRACOVAT RÁD/A, PROTOŽE NABÍZÍME:
 • FLEXIBILITU – Jdeme s dobou a víme, jak důležitý je work life balance. Proto respektujeme potřeby našich kolegů, kterým nabízíme pružnou pracovní dobu a práci z domova.
 • KARIÉRNÍ A OSOBNÍ RŮST – Ani jedno pro nás není prázdnou frází. Podporujeme naše kolegy v rozvoji, ať už profesním či osobním, a to v rámci workshopů, přednášek a různých kurzů. Za pár let se můžeš v kariérním žebříčku vyšplhat hodně vysoko.
 • KOLEKTIV – Na vztazích mezi kolegy nám záleží. Proto podporujeme týmového ducha – stmelujeme se při sportu, teambuildingu nebo jiných akcích pro naše zaměstnance. Několikrát do roka se tak můžeš neformálně potkat i se zástupci našeho nejvyššího vedení!
 • KAFETERII – S benefitním systémem kafeterie je na tobě, jak naložíš ve volném čase s dostupným kreditem. V nabídce najdeš vstupenky do kina/divadla, relax ve wellness, relaxační procedury, ale i sport pro sportovní nadšence či vzdělávací programy.
 • A SPOUSTU DALŠÍCH BENEFITŮ – Můžeš se těšit na notebook, mobilní telefon i pro osobní užívání, elektronické stravenky, příspěvek na kartu Multisport, slevu na nákupy v obchodech Tesco, aktivity v rámci programu Buďme.fit (např. ovoce na pracovišti nebo možnosti konzultace s poradci na zdravou výživu) a jiné.

Přidej se k nám a měj přímý podíl na budování jedné z největších maloobchodních značek!

Dej o sobě vědět kliknutím na tlačítko ODPOVĚDĚT!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

Adresa společnosti

Tesco Stores ČR a.s.
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10
ID: 3988230  Datum zveřejnění: 17.10.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.