Shop Manager pro prodejnu v Praze

Textile House Czech Republic s r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35000 + prodejní a výkonnostní bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

. Vedení prodejny
. Vedení týmu zaměstnanců
. Naceňování zboží
. Inventury
. Reporting Area Managerovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí nadnárodní společnosti

. Přátelský kolektiv

. Firemní benefity - stravenky, sleva na firemní zboží, firemní akce

. Zajímavý bonusový systém k základnímu platu dle prodejních výsledků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

obchod

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme kandidáta, který má následující zkušenosti, dovednosti a schopnosti :

. Zájem o módu

. Silné prodejní zkušenosti

. Schopnost plánovat a dosáhnout dlouhodobé a krátkodobé cíle

. Osvědčené organizační a analytické schopnosti

. Schopnost vedení a motivování týmu zaměstnanců

. Schopnost školit svěřené zaměstnance a použít vhodné nástroje pro jejich rozvoj

. Vynikající zákaznický servis a mezilidské komunikační schopnosti

. Umění využít vlastní iniciativu a převzít zodpovědnost za vlastní příkazy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Textile House je silnou nadnárodní firmou zabývající se prodejem módního second hand oblečení za dobrou cenu. Textile House Czech Republic začala svou činnost maloobchodním prodejem second hand oblečení v roce 2010. V současné době provozujeme 11 prodejen v Praze a 20 v celé České republice . Koncept společnosti je nabídnout svým zákazníkům velký výběr second hand oblečení za přijatelnou cenu.
ID: 3470360  Datum zveřejnění: 14.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000 + prodejní a výkonnostní bonusy